You are currently viewing Orange Hat Coffee kafija piedalās I.T.A 2020 International Taste Awards

Orange Hat Coffee kafija piedalās I.T.A 2020 International Taste Awards

  • Post author:
  • Post category:Kafija
51 / 100
I.T.A. 2020. gads: beidzot šeit mēs esam, mēs atklājam rādītājus! Pēc tiesnešu degustācijas un testēšanas posmiem, pēc statistiskās analīzes, šeit beidzot ir punkti, kas piešķirti katram konkurējošajam produktam.
 
Šajā pirmajā I.T.A. 2020 – International Taste Awards pasākumā tika nogaršoti un novērtēti 600 produkti no 32 dažādām valstīm no katra kontinenta (Afganistāna, Argentīna, Beļģija, Brazīlija, Kanāda, Čehija, Francija, Germaniy, Grieķija, Ķīna, Horvātija, Čehija, Ungārija, Īrija, Indija, Irāna, Itālija , Jamaika, Japāna, Latvija, Jaunzēlande, Portugāle, Rumānija, Slovēnija, Slovākija, Spānija, Dienvidāfrika, Šveice, Turcija, Taivāna, Lielbritānija, ASV)
160 tiesneši strādāja tik nopietni un ar aizrautību skaistajā Monti della Pieve Palace in Montichiari (BS) , lai varētu jums piedāvāt nopietnas un precīzas atsauksmes par jūsu produktiem (degustētāji, vērtētāji, someljeri, oeno-gastronomijas žurnālistiem, gardēžiem, uzņēmējiem, pircējiem un entuziastiem) un atklāj viņu kvalitātes standartus.
Katru produktu pārbaudīja vismaz 10 dažādu tiesnešu, piedāvājot jums īpaši plašu paneli.
Mūsu viedoklis.
Kontrolējot mazāk vai vairāk 12 000 galdu, pēc tam, kad katram no 600 konkurējošajiem produktiem tika aprēķināts vidējais svērtais (izdzēsti pārāk daudz galēju vai robežvērtību, salīdzinot ar sprieduma pielaidi), mēs varējām izdarīt simtdaļās ievadītu spriedumu, lai izteiktu kvalitātes līmeni.
Cik drīz vien iespējams, mēs jums pa e-pastu (pa e-pasta adresi, kuru ievietosit reģistrācijas laikā) nosūtīsim spriedumu.
Atceramies, ka 71/100 ir Bronzas balva, 81/100 ir Sudraba balva un vairāk nekā 91/100 ir kārotā Zelta balva.

ATTĪSTĪSIMIES KOPĀ.
Šeit pie I.T.A. Balvas, kuras mēs neesam izmantojuši, lai kaut ko atdotu; nav dāvanu.
Mēs vēlamies saglabāt šo konkursu kā nopietnu un neatkarīgu balvu ar uzņēmuma ētiku un filozofiju.
Ikviena no I.T.A. 2020. gada balvām (oficiāli piešķirtas 2020. gada janvārī) atspoguļo jūsu produkta labumu un kvalitāti, kā arī prasmes. Ne visi var uzvarēt!
Visa kritika, komentāri, vērtējums zem 71/100 nevēlas būt kaitinošs, bet tie ir tikai pozitīvi stimuli pilnveidoties, pilnveidot sevi; Paturot to prātā, jums tie ir jāizlasa.
Nekādā gadījumā mēs tos nepublicēsim vai neatklājam citiem.
Mēs ceram, ka jūs tik un tā iegūsit nākamajā I.T.A. Izdevums, lai parādītu visiem, cik daudz esat pilnveidots un strādājat kopā.

Simone Massenza
I.T.A. Priekšsēdētājs