OHC kafijas maisījumi

Kafijas maisījumi

Kafijas maisījumi (angļu valodā Blend), kur pēc noteiktas, unikālas receptūras sajaucot dažādas kafijas pupiņas, dažādās propocijās, tiek radīta neatkārtojama kafijas garša. Katrā kafijas izcelsmes valstlī, kafijas pupiņas ir ar savām neatkārtojamām garšas īpašībām, kuras kombinējot, tiek panākts vēlamās aromāta un garšas īpašības. Mūsu maisījumu pagatavošanai izmantojam tikai augstākās kvalitātes Arabika  kafijas pupiņas. Katrs kafijas pupiņu maisījums ir ar savu raksturu un individuālu garšu, piemēroti dažādām gaumēm un kafijas baudīšanas paradumiem. Kafijas maisījumu radītāja un grauzdētāja izaicinājums un augstākā profesionālā līmeņa rādītājs ir panākt ilgstošu šo kafijas maisījumu garšas un aromāta nemainīgumu . Jau vairāk nekā 25 gadus nemainīgs ir kafijas maisījums Premium Crema Blend.

Orange Hat Coffee kafijas maisījumi

Kafijas maisījumi 1

Mazais kafiju komplekts

Mazais kafiju komplekts 5 gab. x 100 g. (6-10) kafijas krūzēm.

Mūsu kafijas maisījumu komplekts ir domāts tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu kafiju nepērkot lielus daudzumus, tiem, kas vēl meklē savu kafijas garšas niansi, un tiem ,  kas meklē lielisku  kafijas dāvanu komplektu savam kafijas mīlim. Katrs mūsu kafijas pupiņu maisījums ir ar individuālām garšas īpašībām un niansēm, paredzēti dažādiem kafijas pagatavošanas veidiem. Vienu gan mēs apsolam! Mūsu kafijai nekad nebūs pārdedzinātas kafijas garšas! Četras no piecām kafijām ir saņēmušas International Taste Awards 2020 medaļas.

Morning Espresso Blend

Izcelsmes valstis : Brazil, Mexico, Honduras, Indonesia

Augstākās kvalitātes kafijas pupiņu maisījums, kas izveidots speciāli rīta baudīšanai. Ar sabalansētu garšu, ar kakao un lazdu riekstu garšas niansēm, ko papildina patīkams, bet spēcīgs aromāts, tas padara to par ideālu izvēli agrā rītā. Morning espresso kafijas maisījums radīts tiem, kas no rītiem mīl stipru kafiju ar zemu skābumu.

Ieteicamais pagatavošanas veids – espresso aparāti un espresso kafijas automāti.

4

Grauzdējums

3

Aromtās

4

Konsistence

1

Skābums

3

Saldums

Signature Espresso Blend

Izcelsmes valstis: Brazil, Guatemala, Tanzania, Colombia, India

Augstākās kvalitātes kafijas pupiņu maisījums, kas īpaši radīts ikdienas lietošanai.

Ar spēcīgu un patīkamu garšu, zemu skābumu un izsmalcinātu aromātu, ko vēl papildina ilgstoša pēcgarša, kas atgādina tumšo šokolādi.

Viens no visaugstāk novērtētajiem mūsu produktiem espresso maisījumiem. Universāls – der visiem pagatavošanas veidiem. Ieteicams espresso kafijas mašīnām un espresso kafijas automātiem.

International Taste Awards 2020 sudraba medaļa. Tiesnešu vidējais vērtējums 85 punkti (lielisks produkts).

3

Grauzdējums

4

Aromtās

5

Konsistence

1

Skābums

4

Saldums

Intimate Coffee Blend

Izcelsmes valstis: Brazil, Guatemala, Tanzania, Uganda

Augstākās kvalitātes kafijas pupiņu maisījums. Spēcīga, aromātiska, piesātināta kafija ar patīkamu aromātu, kas atgādina šokolādi. Pēcgarša – žāvētas plūmes, rieksti.

Universāls kafijas maisījums – der visiem pagatavošanas veidiem. Var lietot espresso kafijas mašīnām un espresso kafijas automātiem.

International Taste Awards 2020 sudraba medaļa. Tiesnešu vidējais vērtējums 81 punkti (lielisks produkts).

3

Grauzdējums

4

Aromtās

4

Konsistence

2

Skābums

3

Saldums

SUN-KISED Coffee Blend

Izcelsmes valstis: Brazil, Guatemala, Colombia, India

Augstākās kvalitātes kafijas pupiņu maisījums. Vidēji spēcīga un aromātiska. Ar patīkami rūgtu ar īpaši garu saldu pēcgaršu. Universāls kafijas maisījums – der visiem pagatavošanas veidiem. Var lietot espresso kafijas mašīnām un espresso kafijas automātiem.

International Taste Awards 2020 bronzas medaļa. Tiesnešu vidējais vērtējums 80 punkti (garšīgs produkts, noteikti virs vidējā līmeņa). Līdz sudrabam pietrūka 1 punkts.

3

Grauzdējums

4

Aromtās

4

Konsistence

2

Skābums

4

Saldums

Premium Crema Blend

Izcelsmes valsts : Brazil, Honduras, India, Mexico, Colombia

Augstākās kvalitātes kafijas pupiņu maisījums, kas īpaši izveidots pēcpusdienas – vakara kafijas baudīšanai. Kafijas maisījums, kas sastāv no īpaši atlasītām augstākās kvalitātes Arabica pupiņām. Ar vieglu, bet patīkamu skābumu, spēcīgu ziedu aromātu un sabalansētu buķeti.

Ideāls variants vēlai pēcpusdienas kafijas baudīšanai.

Premium Crema Blend ir visaugstāk novērtētais no visiem mūsu kafijas maisījumiem. Viegla un ļoti aromātiska kafija (5 no 5 punktiem). Ieteicamais lietošanas veids – CUP (kafijas krūze), FRENCH PRESS (franču prese).

International Taste Awards 2020 sudraba medaļa. Tiesnešu vidējais vērtējums 88 punkti (lielisks produkts).

3

Grauzdējums

5

Aromtās

3

Konsistence

4

Skābums

4

Saldums